Hem Ventilation Styr & Regler, El Kyla Service Kontakta oss Arbeta hos oss
   Om företaget        Aktuellt

 

  big-phone1.png Växeln: 021-12 05 00         Gustavsviksgatan 8           Öppettider

  big-mail1-3.png E-post: info@ebes.se          721 32 Västerås                07:00-16:00

 

Johan.jpgJohn_2.jpg

         Johan Halling                                                                    John Skärlund                                                                 Maths Pettersson

         Platschef                                                                          Servicechef                                                                     Projektledare ventilation

         070-917 44 53                                                                  070-917 44 69                                                                070-917 44 57

         johan@ebes.se                                                                   john@ebes.se                                                                   maths@ebes.se

mikael.pngAnders-Pettersson-2.pngIMG_2204.jpg

         Mikael Ek                                                                             Anders Pettersson                                                     Yasmine Schiött                                                

         Projektledare ventilation                                                        Projektledare automation                                           Ekonomiassistent

         070-917 44 54                                                                      070-917 44 56                                                          070-917 44 63                                                               mikael@ebes.se                                                                      anders.pettersson@ebes.se                                          yasmine@ebes.se                                       

 ebes Ventilation  i Västerås AB

 Omformargatan 24

   721 37 VÄSTERÅS

 Tel. 021-12 05 00

 info@ebes.se

  Om cookies

VESAMgroupe.jpg